Рус Укр Eng
Категорії Інформація
03 березня 2022

Руслан Бєлий "Свій голос" (Запоріжжя)

Ціна: 490-1650 грн

ДK Днепроспецсталь
Запорожье, бульвар Шевченка 1
Купити квиток
490-1650 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Руслан Бєлий "Свій голос" (Запоріжжя)"

03 бер., четвер

Про подію

Руслан Бєлий в Запоріжжі!

3 березня 2022 року в стінах БK Дніпроспецсталь вас чекає вечір стендап-комедії від відомого майстра цього жанру, знаменитого резидента Comedy Club Руслана Бєлого в Запоріжжі. Артист приїжджає зі своєю новою шоу-програмою «Свій голос», і вона не тільки про голос самого Руслана. Шоумен і телеведучий, людина великого чарівності і тонкого почуття гумору, вклав в програму цього виступу послання для кожного гостя. Не варто відмовлятися від власного шляху і своїх уявлень просто тому, що вони йдуть врозріз зі стереотипами, нав'язаними суспільством традиціями і викликають сумнів у старшого покоління.

Вечір стендап-комедії «Свій голос»

Чоловіки не повинні плакати? Хто сказав?! Жінка - слабка стать? Ні, ну ви тільки подумайте?! У зірки стендапа є своя особиста думка з цього приводу, і він не збирається її приховувати. Багато безмежно авторських міркувань про гендерні стереотипи, соціальну нерівність, конфлікти батьків і дітей з ноткою смутку і відтінком здорового глузду. І звичайно, Руслан не проти поговорити і про себе. Для учасника комедійних проектів немає нічого складного в тому, щоб бути щирим і проявляти неабияку дещицю самоіронії. До речі, а що там у Бєлого з особистим життям?

Щоб потрапити на концерт Руслана Бєлого в жанрі стендап в Запоріжжі, придбайте квитки заздалегідь у нас на сайті і в касах міста. Решта концертів в афіші Запоріжжя чекають своїх глядачів на сторінках порталу.

На який творчий вечір із зіркою стендап-шоу запросити друзів в Запоріжжі? На концерт Руслана Бєлого з програмою «Свій голос»!

  • Поговоримо про мрії і стереотипах
  • Посміємося в дружній атмосфері
  • Дізнаємося, що нового в житті зірки
Попереднє замовлення