Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Запоріжжя
За Вашим запитом нічого не знайдено

Квитки на новорічні вистави у Запоріжжі

Новорічні вистави в Запоріжжі (2020)

Дитяче дозвілля - зовсім непросте завдання для батьків. Особливо, коли хочеться здивувати дитину. Але коли настають зимові свята і «запалюються» новорічні ялинки в Запоріжжі, завдання значно спрощується.

Адже з неймовірним захопленням, діти чекають зустрічі з Дідом Морозом!

Це щорічна традиція і ціле приготування до зустрічі з чарівником. Потрібно обов'язково написати йому листа, весь рік поводитися добре і загадати найзаповітніше бажання і море цукерок. А батьки зобов'язані втілити всю цю казку в реальність. Помічниками батьків, в цю пору виступають новорічні вистави Запоріжжя.

Для кожного малюка і не тільки, цей рік приготував щось особливе і незабутнє. Ну що ж, куди підемо?

 

Вибір новорічного заходу

Для дочки або сина, ви зможете вибрати між:

  1. гучною масовкою під ялинкою
  2. веселими рухливими новорічними святами
  3. театралізованою постановкою

Новорічні вистави Запоріжжя припадуть до душі не лише діткам, а й усім їхнім родичам. Адже Новий Рік - це дуже тепле і душевне свято, навколо якого об'єднується вся сім'я.

 

І що ж приготували новорічні ялинки в Запоріжжі?

Всі анонси майбутніх подій вже на Kontramarka.ua. З нами ви не зможете пропустити жодне свято. Цієї зими, з дітьми неодмінно варто піти на:

  • новорічні вистави;
  • святкові ранки;
  • спеціальні вистави для дітей;
  • ляльковий театр.

 

Рушайте в казковий світ всією сім'єю!

Дитяча ялинка Запоріжжя в цьому році буде особливо казковою. Так як над дитячою програмою працюють кращі актори і режисери міста.

Всі канікули обіцяють бути спекотними. Подаруйте активний відпочинок своїм дітям. Розклад і афіші новорічних прем'єр вже на нашому сайті. Замовте електронні квитки, які стануть найкращим подарунком для ваших дітей.

 

Яка вартість новорічної програми в Запоріжжі?

Ціни будуть залежати від масштабності самої події і від вашої швидкості бронювання квитків. Як відомо, перші ряди на популярні шоу розлітаються раніше за інші.

 

Де купити квитки на дитячі вистави?

З покупкою, бронюванням і доставкою допоможе Контрамарка. Вам варто лише вказати на подію, і зробити пару кліків. І вуаля, менше ніж за хвилину, квиток на вашій пошті. Залишиться лише дочекатися знаменної дати. Покажіть дитині справжнє диво зимової казки. Радості і щастю не буде меж.

Шукайте Новорічне диво на kontramarka.ua

Попереднє замовлення