Категорії Інформація
Каси Додати подію
Детальніше
10 березня
11:00, неділя
Запоріжжя (Україна) 
100 100 100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
16 березня
11:00, субота
Запоріжжя (Україна) 
100 100 100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
17 березня
11:00, неділя
Запоріжжя (Україна) 
100 100 100
100 ₴
Купити квиток
Детальніше
23 березня
11:00, субота
Запоріжжя (Україна) 
100 100 100
100 ₴
Купити квиток

Квитки на дитячі вистави Запоріжжя

Дитяча афіша Запоріжжя (2024)

Всі сучасні батьки прагнуть зробити розвиток своєї дитини різнобічним. Хтось хоче зробити з малюка великого спортсмена, хтось бачити доньку на сцені, хтось мріє, щоб їх діти знялися в кіно. Для здійснення мрії, необхідно з самого дитинства оточувати малюка правильними розвагами. Дуже важливо, щоб діти бачили радість, доброту, любов і дружбу. Відразу виникає питання.

 

Куди піти з дочкою або сином?

Краще місце для дозвілля найменших діток - ляльковий театр Запоріжжя. Дитячі спектаклі, здатні занурити всіх в фантастичний світ, вони наочно і в дуже делікатній формі знайомлять малюка з добром і злом цього світу, показуючи наскільки важливо завжди поступати правильно. Такі п'єси - це своєрідний спосіб виховання і прищеплення дітям життєво важливих цінностей. Неможливо описати словами, яке захоплення викликає у дітей від ляльок, що говорять і танцюють на сцені. Дитяча афіша Запоріжжя вже на нашому сайті Kontramarka.ua.

 

Чи довго триває вистава для дітей?

Тривалість такого показу всього 30 хвилин. Особливий стиль, дозволяє максимально утримати інтерес аудиторії, не втомлюючи її при цьому. Такі вистави не мають одноманітного характеру, так як перед початком, робиться невеликий екскурс в історію виникнення живопису, архітектури, костюмів і т.д.

 

Куди ще можна піти?

Театр ляльок, не єдина розвага для дітей. Вихідні або будні, ви завжди зможете провести всією сім'єю замовивши квиток на:

  • дитячі свята;
  • заходи;
  • дитяче кіно;
  • мультфільми;
  • в ТЮГ Запоріжжя.

Дитяча афіша Запоріжжя має великий репертуар сучасних постановок, а також всіма улюбленої «класики». Вистави створюються спеціально для вікової категорії. Школярам через серйозні покази демонструють відомі літературні твори, тим самим, прищеплюючи їм «життєві цінності». Твори українських та російських класиків, оживають в театралізованих п'єсах, показуючи життєві труднощі і то, як їх варто долати.

Разом з Контрамарка, ви зможете стежити за репертуаром театрів, кінотеатрів та інших розважальних центрів, що б мати можливість забронювати і купити найкращі квитки вчасно. Ми проінформуємо вас про початок сеансу вистави, а так само підкажемо які квитки зараз в наявності.

Швидка відправка і зручна доставка - це тільки з Kontramarka.ua.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код