Категорії Інформація
Каси Додати подію
24 березня 2024

Двоє на гойдалках

Ціна: 80-130 грн

Запорізький академічний театр молоді
вул. Незалежної України, 55а
Купити квиток

Замовити квитки на "Двоє на гойдалках"

24 бер., неділя

Про подію

"Двоє на гойдалках" в Запорізькому академічному театрі молоді

Двоє на гойдалках Вільям Гібсон. Крихку рівновагу протягом одного дії. Переклад з англійської Н. Греневой

Ця історія сталася в Нью-Йорку, хоча могла статися в Запоріжжі або в будь-якому місті світу. Скороминуща зустріч несподівано стала початком любові. Герої цієї love story з різних світів. Вона — танцівниця, якої постійно не вистачає грошей, — Гітель Моска. Він — адвокат, який втік від благодіянь тестя, гостро переживає розрив з дружиною, — Джеррі Райан. Вони могли пройти, не помітивши один одного, — і назавжди розчинитися в натовпі. Але в Гітель стільки ніжності, любові, чуйності, що не могла вона не відгукнутися на пульсацію бентежної душі Джеррі. Такі різні, вони раптом стають близькими. Зворушлива любов, яка народжується на наших очах, — тендітна, мінлива. І кожен раз у глядачів, без сумніву, буде завмирати серце, а в голові звучати фраза: нехай все складеться добре! Запальні і ранимі, вони сваряться і миряться, розходяться і знову сходяться, намагаються зрозуміти один одного. Ця зустріч і любов перевернула їх життя і багато чому навчила.

Трохи про автора і його п’єсі. Вільям Гібсон — відомий американський драматург і письменник. Він вважається одним з визнаних стилістів американської літератури. У. Гібсона — володар багатьох літературних премій і нагород, хоча за своє життя написав лише кілька п’єс і роман «Павутина». Його твори неодноразово номінувалися на премію «Тоні», щорічно присуджується за досягнення в області американського театру (насамперед — за численні постановки на Бродвеї в Нью-Йорку), а також на премії «Оскар» і «Еммі».

П’єса «Двоє на гойдалках» принесла автору перший серйозний успіх. Вперше поставлена ​​в 1958 р на Бродвеї, вона понині не сходить з афіш театрів усього світу. П’єса привертає до себе режисерів і акторів чудовою драматургією: адже в ній стільки несподіваних поворотів, блискучих діалогів, мудрості, і головне — стільки любові, справжньої сили почуттів і непідробною життя!

Режисер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус
Художник-постановник — член Національної спілки художників України Тетяна Власенко
У виставі грають актори: Анна Симонова, Петро Желєв.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код