"Двоє на гойдалках"

"Двоє на гойдалках"

15 грудня
Усього подій: 1
Запорізький академічний театр молоді
вул. Незалежної України, 55а
80 грн
Про шоу

Двоє на гойдалках

Вільям Гібсон

крихку рівновагу протягом одного дії

переклад з англійської Н. Греневой

Ця історія сталася в Нью-Йорку, хоча могла статися в Запоріжжі або в будь-якому місті світу. Скороминуща зустріч несподівано стала початком любові. Герої цієї love story з різних світів. Вона - танцівниця, якої постійно не вистачає грошей, - Гітель Моска. Він - адвокат, який втік від благодіянь тестя, гостро переживає розрив з дружиною, - Джеррі Райан. Вони могли пройти, не помітивши один одного, - і назавжди розчинитися в натовпі. Але в Гітель стільки ніжності, любові, чуйності, що не могла вона не відгукнутися на пульсацію бентежної душі Джеррі. Такі різні, вони раптом стають близькими. Зворушлива любов, яка народжується на наших очах, - тендітна, мінлива. І кожен раз у глядачів, без сумніву, буде завмирати серце, а в голові звучати фраза: нехай все складеться добре! Запальні і ранимі, вони сваряться і миряться, розходяться і знову сходяться, намагаються зрозуміти один одного. Ця зустріч і любов перевернула їх життя і багато чому навчила.

Трохи про автора і його п'єсі. Вільям Гібсон - відомий американський драматург і письменник. Він вважається одним з визнаних стилістів американської літератури. У. Гібсона - володар багатьох літературних премій і нагород, хоча за своє життя написав лише кілька п'єс і роман «Павутина». Його твори неодноразово номінувалися на премію «Тоні», щорічно присуджується за досягнення в області американського театру (насамперед - за численні постановки на Бродвеї в Нью-Йорку), а також на премії «Оскар» і «Еммі».

П'єса «Двоє на гойдалках» принесла автору перший серйозний успіх. Вперше поставлена ​​в 1958 р на Бродвеї, вона понині не сходить з афіш театрів усього світу. П'єса привертає до себе режисерів і акторів чудовою драматургією: адже в ній стільки несподіваних поворотів, блискучих діалогів, мудрості, і головне - стільки любові, справжньої сили почуттів і непідробною життя!

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус

Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

У виставі грають актори: Анна Симонова, Петро Желєв.

"Двоє на гойдалках"
Тривалість події — 80 хвилин.
15 груд., пʼятниця
DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню:

"Двоє на гойдалках" пʼятниця 15 грудня 18:30