Рус Укр Eng
Категорії Інформація
"До волі, до щастя!" Концерт до 30-річчя Дня Незалежності України
25 серпня 2021

"До волі, до щастя!" Концерт до 30-річчя Дня Незалежності України

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 70-160 грн

Запорізький академічний театр молоді
вул. Незалежної України, 55а

Про подію

"До волі, до щастя!" в Запоріжжі!

24 і 25 серпня 2021 року в стінах Запорізького академічного театру молоді пройде концерт до 30-річчя Дня Незалежності України "До волі, до щастя!" в Запоріжжі. На глядачів чекає особлива святкова театралізована шоу-програма з хореографічними і музично-драматичними номерами, хвилюючим дійством та великою кількістю нових відмінних пісень. Запрошуємо відсвяткувати головну державну подію України в затишній атмосфері нашого театру в колі ваших найближчих людей!

Концерт до Дня незалежності

30 років Незалежності - унікальна подія, яку не можна вмістити в рамки формального торжества, а значить цей день просто зобов'язаний бути особливим. Відсвяткувати цю круглу дату кращим чином, доторкнутися до історії нашої країни і згадати все, чим ми пишаємося, в урочистій обстановці - завдання, які чекають втілення на святковому музичному шоу "До волі, до щастя!".

Щоб потрапити на святковий концерт до 30-річчя Дня Незалежності України "До волі, до  щастя!" в Запоріжжі, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Безліч інших чудових концертів в афіші Запоріжжя чекають вас на нашому сайті.

Де відсвяткувати 30-річчя Незалежності України в Запоріжжі? На театралізованому шоу "До волі, до щастя!"

  1. Унікальні театральні та музичні номери
  2. Урочиста атмосфера в колі близьких друзів
  3. Прекрасний привід і безліч радісних емоцій
Попереднє замовлення