Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Запоріжжя
21 березня 2020

MÉLOVIN

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 200-700 грн

ДK Днепроспецсталь
Запорожье, бульвар Шевченка 1

Про подію

У зв’язку з оголошеним карантином в Україні, MÉLOVIN ØCTØPUS TOUR перенесено на інші дати. Звертаємо вашу увагу на те, що квитки на концерти залишаються дійсними. Слідкуйте за оновленням на нашому сайті та на офіційному сайті артиста, щоб не пропустити нові дати концертів!

MÉLOVIN У Запоріжжі!

21 березня 2020 року у Будинку Культури Днепроспецсталь в Запоріжжі відбудеться концерт співака, який отримав перемогу у номінації «Прорив року» за версією M1 Music Awards — MÉLOVIN! Концерт цього артиста в Запоріжжі — це частина його туру на підтримку платівки ØCTØPUS. На вас чекає вісім різних, але однаково чесних історій, які надихнули MÉLOVIN на створення свого нового альбому.

Концерт презентація альбому ØCTØPUS

Над створенням туру «ØCTØPUS» вже невтомно працює півсотні фахівці. Ви повинні це побачити! Це не просто нова платівка, це новий крок і нова ера для MÉLOVIN. Тому на глядачів чекає щось нове — концерт європейського формату. Музикант обіцяє повне занурення у те, що буде відбуватися на сцені і поза сценою. Щоб потрапити на концерт MÉLOVIN в Запоріжжі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 150 до 650 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

MÉLOVIN — пісні з альбому ØCTØPUS:

  • Ти
  • Under the Ladder
  • З тобою, зі мною и годі
  • That’s your role
  • Expectations
Попереднє замовлення