Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Lux FM Party Tour Хедлайнер MAX BARSKIH
27 серпня 2021

Lux FM Party Tour Хедлайнер MAX BARSKIH

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 799-2200 грн

Мануфактура Розенталь
вул. Святого Миколая, 6

Про подію

Lux Fm Party Tour в Запоріжжі!

27 серпня 2021 року ресторані “Мануфактура Розенталь” відбудеться приголомшлива вечірка Lux Fm Party Tour в Запоріжжі! Зірковий хедлайнер події - Макс Барських! Кожна вечірка LUX FM - це тільки зіркові гості, щирі емоції та неймовірні враження.  . Тем більше, що цього разу вона відбудеться у люксовому комплексі відпочинку і найкращому ресторані міста!

Концерт Макса Барських

“Музичний посол України”, як назвав Макса Барських журнал FORBES, зірка міжнародного масштабу і володар численних премій і нагород.  Композиції співака посідають перші місця музичних чартів, а відео набирають мільйони переглядів в мережі інтернет. Цього вечора він дасть концерт у Запоріжжі і стане головною зіркою Lux Fm Party Tour! Однак організатори готують і інші музичні сюрпризи і несподіванки. Про цю подію будуть говорити усі!

Проведи літо яскраво! Щоб потрапити на вечірку Lux Fm Party Tour та концерт Макса Барських в Запоріжжі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Запоріжжя шукайте на нашому сайті.

Куди піти з друзями в Запоріжжі? На вечірку Lux Fm Party Tour!

  1. Виступ Макса Барських
  2. Найгарячіша вечірка літа в твоєму місті
  3. Відпочинок найвищого гатунку

Бестселери Макса Барських:

  • "Берега"
  • "Неземная"
  • "Туманы"
  • "Моя любовь”
  • "Неверная"
  • "Bestseller"
Попереднє замовлення