Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Запоріжжя
За Вашим запитом нічого не знайдено

Квитки в філармонію Запоріжжя

Афіша філармонії Запоріжжя

Музика ... Слово, яке живе дуже багаим і різноманітним життям. У всі часи, мелодії говорили про різне. За допомогою музики висловлювали свої почуття, протести, зізнавалися в коханні і здійснювали подвиги. У ніші дні - можна зустріти неймовірну кількість нових композицій, які стають хітами і займають відповідну сходинку в історії людства. Будь-який звук має своїх виконавців і творців. Обласна філармонія Запоріжжя пропонує насолодитися вам магічним звучанням органу, бандури та інших музичних інструментів. Почути їх в повсякденному житті вам доводиться не так часто.

 

Звуки «під фанеру»? Ні, не чули.

Мабуть, одне з не багатьох місць, де глядач може насолодитися живим звучанням - це концертний зал філармонії, де цілий оркестр злився воєдино, щоб подарувати дух і задумку усієї вистави. Місце, де глядач і виконавець можуть перейти на «ти», це «спілкування душ».

Все ще є сумніви? Переживаєте, що аудиторія філармонії дуже специфічна і ви не входите в неї? Розвіяти ваші забобони, здатна запорізька філармонія. Афіша якої рясніє від магії квітів, а зал все більше наповнюють зовсім юні особи. Щоб гідно оцінити живе виконання і повною мірою насолодитися проведеним часом на концерті, не обов'язково мати за спиною прожите життя. Репертуар філармонії здатний зачепити душу кожного. Тут можна почути не тільки мінорні мотиви. Програма наповнена виразністю почуттів, експресійним звучанням.

Сцена філармонії приготувала для вас:

  • концерти різних музичних колективів;
  • виступи кращих вокалістів України і зарубіжжя;
  • музичні капусники.

Заходьте на Kontramarka.ua, бронюйте найкращі місця і насолоджуйтеся класичним звучанням або сучасними інтерпретаціями відомих мелодій.

 

Що найчастіше можна почути філармонії?

Без перебільшення, запорізька філармонія здатна подарувати глядачеві всю музику. Симфонічна і класична, камерні звучання і джаз, аріозо і мелодії театрів, і навіть уривки з оперет. Побувавши раз в філармонії Запоріжжя, туди неможливо не повернутися. Що б не пропустити жодної події, слідкуйте за оновленнями Контрамарки. У нас ви зможете побачити афіші нових вистав, запланованих в Запоріжжі, і так само купити на них квитки. Ви обов'язково збагатитись новими враженнями та відчуттями, занурившись в світ музичних мрій.

Попереднє замовлення