Рус Укр Eng
Рудольфио

Рудольфио

27 січня 2018
Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Запорізький академічний театр молоді
вул. Незалежної України, 55а
32-45 грн

Про подію

Ще раз про любов. Все в світі відбувається через любов. Або ненависть, але ж ненависть - теж любов, тільки з негативним знаком. Любов виникає з нізвідки, як грім серед ясного неба, - і все навколо перетворює.

Історія Іо і Рудольфа - це історія про неймовірну і неможливу, але реально відчутну любов. Вони істоти з різних планет, які несподівано перетнулися. Вона готова показати світу свою красу, серце і душу, готова любити, дарувати себе, не дуже-то замислюючись над вічними «дорослими» сумнівами. Любов окрилює її, робить сміливою і зворушливою. Але вирішувати треба чоловікові. Від його відчуття і розуміння любові залежить вибір шляху, по якому вони підуть далі.

Театр пропонує влаштувати плейбек: глядачі стануть учасниками вистави. Якщо захочуть, вони зможуть вплинути на вибір, на хід подій. Чим все закінчиться, багато в чому буде залежати від них. Зіграємо?

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус

Композитор - В'ячеслав Тодика

Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко

Балетмейстер - Катерина Кошовник

У виставі грають: Маріанна Фортус, Євген Понамарьов, Максим Березнер, Марія Нестуля, Тетяна Іщук, Ілона Василенко, Петро Желєв, Юрій Драненко, Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Катерина РОССОЛОВОЇ, Дар'я Чебаненко, Яна Новіцька.