Категорії Інформація
Каси Додати подію
Михайло Лабковський

Михайло Лабковський

Ціна: 450 - 1550 грн

Замовити квитки на "Михайло Лабковський"

450 - 1550 грн

Про подію

Важливе повідомлення!

У зв‘язку з оголошеним в Україні військовім станом в наслідок російської агресії, яка призвела до смертей тисяч українців, знищення інфраструктури українських міст і містечок, подія перенесена на 2023 рік.

Ми працюємо над новою датою заходу і повідомимо при першій нагоді.

Усі квитки залишаються дійсними.

Все буде Україна!

Михайло Лабковський у Запоріжжі!

11 квітня 2022 року у ДК “Дніпроспецсталь” відбудеться публічна консультація Михайла Лабковського у Запоріжжі під назвою “PRO самооцінку”. Любити себе — це природний стан щасливої і задоволеної життям людини. Тому що любов до себе може бути нескінченною. І напевно, це єдиний роман, який гарантовано може тривати все життя. Адже партнери змінюються, діти зростають, батьки не вічні. А ми, як і раніше, залишаємося з собою - важливою людиною, про яку потрібно дбати.

Але на практиці трапляється так, що замість кохання ми доставляємо собі суцільні незручності, самокопання та критику. Здавалося б, кожен має право любити чи не любити себе. Але насправді, наше власне неприйняття себе негативно впливає на життя наших близьких. Не лише родичів чи партнерів, а й дітей.

Публічна консультація "PRO самооцінку"

Нижче пояснимо чому. Але перш за все хочемо заспокоїти: полюбити себе можна будь-якої миті. Відомий психолог та ведучий Михайло Лабковський розповість про це на своїй публічній консультації. Формат простий: перші 10-15 хвилин Михайло виступає із вступним словом, а потім відповідає на ваші репліки та записки. Тому питання слід готувати заздалегідь.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на публічну консультацію Михайла Лабковського у Запоріжжі, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше подій у афіші Запоріжжя шукайте на нашому сайті.

Де підвищити свою самооцінку у Запоріжжі? На зустрічі із Михайлом Лабковським!

  1. Чесна розмова
  2. Відповіді на конкретні запитання
  3. Перший крок на зустріч собі

Той, хто не любить себе:

  • Не вміє по-справжньому любити та приймати інших.
  • Не може цінувати свої здібності і тому дуже рідко реалізується у житті і стає щасливим. Висока самооцінка, впевненість у собі – точно не про таких людей.
  • Не вміє себе правильно підтримувати та підбадьорювати.
  • Передає таке своє ставлення і своїм дітям також, навіть якщо любить їх до безпам'ятства.
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код