Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Моргенштерн 16+ (Запорожье)
07 червня 2021 пн. 19:00

Моргенштерн 16+ (Запорожье)

Ціна: 550-950 грн

Палац Спорту «Юність»
м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 66
Купити квиток
550-950 грн
Купити квиток
До події залишилося 30 днів 3 години 2 хвилини
Моргенштерн 16+ (Запорожье)
19:00 07 червня
Палац Спорту «Юність»
м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 66
Моргенштерн
Моргенштерн
03 червня, 19:00 Київ 690-4490 грн Купити
04 червня, 19:00 Харків 600-2490 грн Купити

Про подію

Увага! Глядачі, які не досягли 16 років, на концерт не допускаються.

Morgenshtern в Запоріжжі!

7 червня 2021 року в Палаці Спорту "Юнність" відбудеться концерт Morgenshtern в Запоріжжі! Скандальний репер, зірка інтернету і автор найбільш затребуваних у 2020 році треків їде в тур по Україні,  і завітає у ваше місто з сольним концертом! Хіба можна уявити більш хайпову подію цього літа? А може й року. Адже Моргенштерн - це справжній феномен ХХІ століття. Він народився у 1998 році і з підліткового віку почав захоплюватись музикою і відеоблогінгом.  Алішер Валєєв дуже критикував реп музику у власному проекті “ИзиРеп” та намагався довести її примітивність. А потім стається ось що. Майбутня зірка сама починає писати і виконувати реп і досягає неймовірної популярності. Смілива подача матеріалу підкріплюється не менш скандальними витівками та відео. І ось настає 2020 рік. І поки весь світ нудьгує на карантині, Моргенштерн підкорює американський сегмент TIKTOK і записує спільну композицію з Lil Pump, славу якому приніс трек Gucci Gang.

Останній концерт туру

Тепер Моргенштерн готовий вийти на велику сцену, підкорити одразу три міста України і вибухнути своєю енергією наживо. У Запоріжжі пролунає останній концерт туру, а значить саме сюди співак привезе кач, зібраний у Харкові та Києві. Десятки тисяч людей чекають  на цю зустріч. Тому треба не згаяти шанс першими побачити зірку нового часу, яка записує хіти на домашній студії з використанням подарованого мамою мікрофону, а п отім збирає багатотисячні зали і багатомільйонні перегляди в мережі.

Щоб потрапити на концерт Morgenshtern в Запоріжжі, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків … Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Яка головна подія літа в Запоріжжі? Концерт Morgenshtern!

  1. Супернова зірка нашого часу
  2. Містер хайп і “Жінка року”
  3. Неймовірно нахабний і так само талановитий!

Моргенштерн пісні:

  • «El Problema»
  • «Cadillac»
  • «WATAFUK?!»
  • «Новый Мерин»
  • «Lolipop»
  • «Young Hafner»
  • «Делай деньги»
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення