Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Запоріжжя
27 листопада - 04 грудня

Цирк на воді Waterland Таємниці Атлантиди

Ціна: 100-350 грн

Запорізький державний цирк
Рекордна вулиця, 41, Запоріжжя
Вибрати дату

Квитки на "Цирк на воді Waterland Таємниці Атлантиди"

Тривалість події — 120 хвилин.
27 лист., пʼятниця
04 груд., пʼятниця

Про подію

“Таємниці Атлантиди” в Запоріжжі!

З 20 листопада по 4 грудня 2020 року у Запорізькому державному цирку відбудеться вистава “Таємниці Атлантиди” в Запоріжжі, від цирку на воді Waterland! На вас чекає неймовірна подорож у пошуках казкової таємничої країни. Кажуть, атланти справді існували і жили на острові у океані. Це була напрочуд розвинена держава з дуже гордими жителями. Тому боги вирішили покарати гордівливий народ і потопили Атлантиду з усіма її скарбами. І з тієї пори, жоден мандрівник не відшукав її. То може нам пощастить? Вирушаймо на пошуки!

Вистава цирку на воді Waterland

На вас чекають величезні фонтани, багатотонний басейн води і сучасні спецефекти. А ще - прекрасні сирени, усілякі дива, аква-балет і лазерне шоу! У подорожі вас супроводжуватимуть наші веселі клоуни та професійні артисти цирку, які даруватимуть усім своє мистецтво. Ви запам'ятаєте цей вечір надовго!

Щоб потрапити на циркову виставу “Таємниці Атлантиди”  від цирку на воді Waterland, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста, ціна квитків від 100 до 350 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Куди піти з дитиною у Запоріжжі? На циркову виставу “Таємниці Атлантиди”!

  1. Цирк на воді
  2. Унікальне шоу
  3. Сучасне циркове мистецтво
Попереднє замовлення