Рус Укр Eng
Категории Информация
Информация о карантине в Киеве и Украине
Кассы Запорожье
Аквариум, юбилейный тур - БГ65
13 декабря 2018

Аквариум, юбилейный тур - БГ65

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 370-1490 грн

ДK Днепроспецсталь
Запорожье, бульвар Шевченка 1

О событии

Зустрічайте у своєму місті!

БОРИС ГРЕБЕНЩИКОВ та група «АКВАРІУМ» З НОВОЮ ПРОГРАМОЮ «ДВЕРІ ТРАВИ»

Ювілейний тур по Україні: «БГ — 65» !!!

Філософія, що пройшла через покоління! Лірика, що проросла крізь каміння і терни волелюбності і протесту Його Величності Рок-н-Ролу! Думка, яка лине далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він — легендарний Борис Гребенщиков!

Цього року Отцю Російського Року, Поетові і Музикантові виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені — виступами в турі містами України.

Компанія «Квартал-Концерт» представляє:

  • 12 грудня — ХЕРСОН (КЗ «Ювілейний»);
  • 13 грудня — ЗАПОРІЖЖЯ (ПК ДСС);
  • 14 грудня — ДНІПРО (ПК «Шинник»);
  • 15 грудня — ХАРКІВ (VictoryHall);
  • 17 грудня — ХАРКІВ (ПК Студентів).

Також у рамках ювілейного туру «БГ- 65», Акваріум зіграє 8 грудня у Києві та 10 грудня в Одесі.

Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі і філософському регі. І що зачудовує- ані група, ані її засновник БГ не стали ретро-гуртом, незважаючи на тривалий творчий шлях. Їх музика метка і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, відшукуючи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави». Це на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-річчя, знайшлося справдешнє та істинне звучання.

«Ця пісня для мене визначальна, бо це перша моя пісня, котра мені по-справжньому сподобалася — вона була якоюсь не „самодіяльною“, а"справжньою». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів рано вранці на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав свіженький «Сильмарилліон» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прямим продовженням лісів Белеріанда,«- розповів Борис Гребенщиков про пісню» Двері Трави»(2017).

БГ і група «Акваріум» — як і раніше АКТУАЛЬНА і НЕЗРІВНЯННА! Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без лайки», чия музика і вірші сповнені глибоким і справжнім змістом, продовжують грати — і на Світових Сценах і спонтанно на площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість — це не стільки сценічне мистецтво, скільки щира, чесна, вічна музика і вірші про життя у стилі рок-н-рол.

На концерті «Двері Трави» на вас чекає:

Оновлений склад.

Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень.

Тривалість концерту — 2,5-3 години.

Предварительный заказ